| stephy2301 a întrebat:

As putea sa-mi schimb numele pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| boghi98 a răspuns:

Da intri pe facebook -> acount settings ->name -> edit ->si schimbi numele funda plzzz

3 răspunsuri:
| aleexandru a răspuns:

Sigur. cel mai usor este sa intri pe un telefon!

| MonyMoniq a răspuns:

Da,Trebuie sa fii logata in contul tau facebook.Sus in dreapta ai o sagetica albastra clic pe ea, selectezi "setarile contului". apoi clic pe "editeaza" din prima linie unde este" numele", schimbi numele si prenumele si mai poti selecta si varianta cum sa iti apara scris la profil, apoi dai "salveaza modificarile" si gata. Succes!(FUNDA?)