| adutzazuza a întrebat:

Cum as putea sa imi schimb numele de pe facebook? big grin

Răspuns Câştigător
| ilovemilka a răspuns:

Buna!
Pai cand intri pe facebook,apare in partea dreapta scris numele tau,acasa si inca o sagetuta. Apesi pe sagetuta si apare:
-help center
-setarile contului
-setari de confidentialitate
-deconectare
Apesi pe *setarile contului* si iti apare o fereastra,apare nume,nume de utilizator, iar in dreapta lor apare *editeaza* dai acolo si apoi iti scrii ce vrei tu:*
Nu stiu daca ai inteles, dar sper sa-ti fie de ajutor. funda?batting eyelashes

| adutzazuza explică (pentru ilovemilka):

Pai da... am parcurs pasii astia inainte sa te intreb dar imi da cu eroare straight face

| ilovemilka a răspuns (pentru adutzazuza):

thinking Ar trebui sa mearga...Nu stiu ce sa zic, mai incearcathinking

3 răspunsuri:
| Hachimytza619Akita a răspuns:

Hai ca te ajut eu :X:X:X

1.intri pe facebook

2.contul meu

3.setarile contului

4.o sa iti apara pe stanga nume si in dreapta editeaza

5.dai editeaza

6. scrii la nume si prenume

si jos scrie sa iti scrii parola

7. salveaza modificarile

imi dai si funda?