| azazel21 a întrebat:

As vrea sa fac si eu un site de anime ceva gen animekage, dar nu stiu cum si ce programe mi-ar trebui, am auzit de la un prieten ca as putea folosi ucoz dar nu imi permite sa pun mai mult de 400 de mb asa ca ceva programe cu care sa fac site-uri si sa am memorie infinita de postat nu stiti? dau funda pentru cel mai bun program sau site!

7 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Te pot ajuta daca doresti, dar intai vreau sa-mi dai mai multe detalii ma gasesti la alinalin17@yahoo.com

| Aurelian0709 a răspuns:

Ucoz, nu trebuie sa stii programare, decat putin css si html, dar asta in timp. Da ucoz iti ofera 400mb dar pe zi ce trece acel spatiu creste, dar poti sa iti cumperi cu 3 dolari mai mult spatiu lunar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai un site de genu asta cu streaming online nu il faci cu template uri de pe net.

ai in primul rand nevoie de un hosting dedicat nu *** uri din astea free. Ai nevoie de spatiu serios.

pe urma ti as recomanda ceva limbaje de programare, php, mysql, ceva html si css, javascript.

| vatco a răspuns:

Pentru a face un site tebuie sa stii programare, cel putin html si css..insa daca vrei sa faci o platforma cu useri cu postari video va trebui sa folosesti o platforma (wordpress, drupal, joomla, etc) sau poti sa faci platforma singur..ca sa ai spatiu nelimitat va trebui sa achizitionezi un domeniu si gazduire web..insa daca vrei nelimitat te costa in jur de 100 si ceva euro pe an, gasesti si mai ieftin insa viteza pentru Romania nu este extraordinara. daca doresti pot sa te ajut cu crearea siteului de la 0 si pot sa te ajut si cu mententa, administrare etc.

| WhiteLore a răspuns:

A-nolimit

| Love_Stefan_1995 a răspuns:

Daca vrei ajutor cauta-ma la id jm34lv sau intra pe www.ecchi.autostrike.ro site-ul meu de animeuri daca vrei facem o comunitate;)

| Theodoralol a răspuns:

Cred ca ai primit raspunsuri bune... daca te apuci poti te rog sa traduci manga-ul Ao no exorcist?