| Sparkzz a întrebat:

As vrea sa fac un TABEL DE 356 coloane. si cum in Excel este imposibil stiti cumva ce as putea folosi. si ar trebui sa fac si un grafic pe baza acestui tabel mai exista si alte programe pentru asa ceva si care sa poate avea un numar mare de coloane? help please big grin

5 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Rastoarna'l, fa'l de 356 linii si mai putine coloane, banuiesc ca nu-ti trebuie 356x356...

| Minks a răspuns:

Ce Dumnezeu vrei sa scrii pe 356 coloane?

| Minks a răspuns:

Fa-l mai bine pe 356 de randuri.

| Sparkzz explică:

Am niste date de pe un an pentru debitul unui rau tongue

| lavinia1994 a răspuns:

Singura sol e sa le desenezi in m word. daca ai rabdarebig grin