| nVidiaGeforceGT a întrebat:

As vrea un sa îmi cumpăr un telefon cu android.

Galaxy s4 sau Galaxy Note 3 sau Galaxy s4 Active?

Care este părerea voastră?

Merciwinking

6 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Note 3 are 3 GB de RAM, in timp ce S4 si Active, au doar 2 GB.

| TOOL a răspuns:

Eu zic sa iti iei galaxy Note 3 e un telefon foarte fainhappy si la care multi doar viseaza.

| paulmicutz a răspuns:

Eu zic sa-ti iei Samsung galaxy note 3, merita banii, adica nu e foarte scump si iti ofera ce are el mai bun, la jocuri, la poze si altele.Pe mine nu m-a dezamagit gen sa mearga in reluare sau alte chestii.Bafta

| DanteAsapRav a răspuns:

De fapt note 3 are 2.5 so snapdragonul invechit un procesor exynos e 50/50 in general nu tias recomanda nici un Samsung In Afara DE s5 iti recomand mai bine un LG g2 processor puternic ecran de safir boxes puternice sau un HTC one Dar nu Samsung deoarece cur-ierul nu stie Cate probleme o sa ai... Crede-ma eu stiu... Mult noroc!

| sltlp a răspuns (pentru DanteAsapRav):

Vorbesti aiurea. G2 are fix acelasi cpu ca note 3 doar ca are mai putin ram.

| sltlp a răspuns (pentru DanteAsapRav):

S4 active sa il scoti de acolo deoarece e o panarama. De ce? Pai: e foarte urat; bateria tine putin comparat cu note 3 sau s4; ecranul e praf, ecran tft, nici nu se compara cu amoledul de la s4/note 3.
Ramane intre note 3 si s4. Ambele sunt foarte bune. Note 3 e mai performant(procesor mai bun si mai mult ram; gpu cu pana la 50% peste cel de la s4). Ramane sa alegi intre un telefon mai compact, si ceva mai slab ca si performante, sau ceva mai mare, si mai performant.