| Cosmin_Rosen_1991 a întrebat:

Asus Memo Pad ME172V

buna am si eu o intrebare am achizitionat si eu una si la mine pana si facebook-ul merge in reluare. are un lag foarte mare orice as face pe ea oare a mea are o problema? si eu n-am avut in cutie decat tableta fara folie, am doar cablu de date si de bagat in priza la incarcat este normal?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am încercat așa ceva, dar după review-ul de aici: http://www.laptopmag.com/reviews/tabelts/asus-memo-pad.aspx se pare că așa merge ea. Poți eventual să citești manualul de utilizare...