| luky63 a întrebat:

Ati folosit rearm la W 8 Enterprise? functioneaza?

Răspuns Câştigător
| TaviONE a răspuns:

Da trebuie reinstalat pentru ca nu iti va mai da voie sa intri in desktop dupa expirarea perioadei de 90 zile! Daca Windows 7 Enterprise poti sal utilezi chiar daca tia expirat licenta si iti apare acea fereastra unde dat remind later de fiecare data cand aprinzi pc-ul la Windows 8 Enterprise numai este disponibil acel buton de remind later!

3 răspunsuri:
| luky63 explică:

Deci dupa 90 zile se reinstaleaza?

| TaviONE a răspuns:

Functia Rearm pe Windows 8 Enterprise din pacate nu functioneaza, are un mic bug.

| luky63 explică (pentru TaviONE):

Deci se reinstaleaza dupa 90 zile?

| TaviONE a răspuns (pentru luky63):

Da trebuie reinstalat pentru ca nu iti va mai da voie sa intri in desktop dupa expirarea perioadei de 90 zile! Daca Windows 7 Enterprise poti sal utilezi chiar daca tia expirat licenta si iti apare acea fereastra unde dat remind later de fiecare data cand aprinzi pc-ul la Windows 8 Enterprise numai este disponibil acel buton de remind later!