| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat si eu Windows 8.1 Enterprise evaluation si are trial de 90 de zile...Eu am folosit comanda "slmgr -rearm" si a mers dar aceea a fost singurul rearm disponibil...Intrebarea mea este :
Cum pot sa fac sa mai adaug/sa am rearm-uri infinite? (daca puteti link video tutorial, preferabil engleza, romana, franceza)
Raspunsul cara ma ajuta primeste funda!
Multumesc pentru atentia acordata! O zi buna in continuare!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Ii scoti watermark si apoi il mentii activ cu un activator, activator ce trebuie sa il pui in exceptiile antivirusului.

3 răspunsuri:
| gocops a răspuns:

Hmmm

| AnimatedSignature a răspuns:

Realmuri infinite?
Nu există așa ceva, astfel nu mai costa Windowsul bani.
Poți să ai maxim 3 rearm-uri de 30 zile, în total 90, dar în cazul tău nu.
Oricum rearm-ul se face în ultima zi.
Zi faină și ție.

| Dany1068 a răspuns (pentru AnimatedSignature):

Ma refeream daca se poate intra la windows si sa codezi/inlocuiesti un fisier sau ceva de genu...