| anonim_4396 a întrebat:

Auziti. eu am windows xp si merge greu,foarte greu,mess-ul nu-mi merge ca-mi apare eroare,se blocheaza,se incarca se caca si nu mai suport. happy As vrea sa am un windows mai bun! Auziti, dar eu am incercat sa downloadez o tema pentru windows xp cu astept de windows vista ca aspectul de windows xp pare prea demodat. Am downloadat si nu merge nimic. Ma puteti ajuta?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Eu îţi recomand o reformatare completă (adică nu doar instalezi un alt Windows peste cel vechi, ci şi cureţi tot ce e în partiţia cu Windowsul) şi încerci tot XP, dar cu alt Service Pack, eventual Windows 7, dacă sistemul tău e destul de bun ca să ruleze uşor 7-le.

| Crucified a răspuns:

*aspect