| CsLant a întrebat:

Am reinstalat windows-u (win7), si am incercat sa intru pe cs... si nu mi-a mers ca imi dadea eroarea de la OpenGL!
Ma-m uitat pe alte forumururii ..si mi-au zis sa trag OpenGL sa-l downloadez, si l-am bagat in "system32" cum spune acolo ..si tot nimic tot aceeasi eroare imi dadea, si am luat si tutorialele de pe site oficial si tot nimic ca stau si nu se incarca nimic si tot stau degeaba. daca ma puteti ajuta, va astept.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa updatezi toate driverele pe care le ai si vezi sa ai toate aplicatiile astea instalate:
http://intimp.ro/jocuriaplicatii-ce-nu-merg/

| CsLant explică (pentru CM7YRE):

Numai este nevoie, am rezolvat
mersi oricum!