| Wehrmacht a întrebat:

Bai, am un galaxy gio s5660, l-am incarcat si dupa o ora in care a stat fara sa il folosesc si dupa ce l-am butonat 2 min(umblat la setari)s-a dus 13% din baterie. E normal? Se descarca extrem de repede.Pana sa il incarc avea 33% baterie si dupa ce am intrat pe TPU de pe el s-a dus la 16%. Dupa ce l-am incarcat si am vaz cat s-a dus din baterie m-am uitat la ce a folosit bateria si 50% a folosito starea de veghe si 44% starea de repaus. Ce sunt astea? Mi se pare mie sau chiar consuma prea mult? Am baterie de 1350mAh.Merge pusa una mai mare? daca da, cat de mare?

2 răspunsuri:
| Wehrmacht explică:

Mah voi sunteti batuti in cap sau ce dq aveti?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Bai, pune-i o baterie de masina, bai! Crezi ca e destul de mare, bai?