| Marriiee14 a întrebat:

Bro, am o problemă -.-. am un laptop (Compaq) îl am de ceva timp și acum îmi tot face figuri straight face.și aș vrea să l fac să fie ca nou, ca din fabrică, dar nu am reușit. Nu mai gasesc CD ul de la el, iar CD cu windows 7 nu gasesc, doar 8 și nu vreau 8 e nașpa...am căutat să cumpăr, dar nu am găsit...
Poate cineva să mă ajute cumva? :c
funda, mersi

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Cu licenta windows 7 gasesti la altex, domo.flanco...etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comanda de pe Amazon.co.uk. sunt de incredere aia, "bro".

| valentin75 a răspuns:

Salut! Licenta retail pentru win7 gasesti la toate magazinele it! Poti comanda pe net si ti-l aduce acasa.