| zxzx a întrebat:

Cum aleg google ca pagina de start daca am browser Mozilla Firefox? Inainte stiam, dar acum nu mai gasesc...si nici pe www.google.ro nu imi mai arata "Selecteaza Google ca pagina de start"

-FUNDA-

2 răspunsuri:
| lallyy a răspuns:

Deasupra la butonul de back... dai click la tools, dupa dai la options, General, home page si acolo scrii http://www.google.com

| Dan_5885 a răspuns:

Intrii in browser >>click pe tools >> options>>general>> home page>>www.google.ro o zi faina:)