| Winniee a întrebat:

Bună. Aș dori să-mi iau un telefon, deoarece vechiul meu Samsung Gt-s5230 s-a stricat. Aș dori un sfat, având în vedere că vreau un telefon bun, cu wireless ( sper că n-am greșit )... dar nu cu un preț exagerat.

Sugestii?

Fundă și mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Anca23earl a răspuns:

Samsung galaxy S2, Motorola motoluxe ..htc-urile alea mai vechi sunt mai accesibile la pret acum..si toate au wifi, adica net big grin. da-i un search cu Samsung si HTC si o sa gasesti ceva potrivit pentru tine cu siguranta.