| LegionAnonymous a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon, am cateva optiuni ( HTC ONE mini 2, LG g2 mini). As dori sa fie destul de bun si sa nu aiba pret exagerat de mare. Ce sugestii mi-ati da avand in vedere ca vreau sa se poata asemana cu sugestie mele (la competenta)?

4 răspunsuri:
| yonutz6399 a răspuns:

Dintre acestea 2, sigur as alege HTC one mini 2. Dar s-ar putea sa fie mai scump decat g2.Htc one mini 2 il bate la toate capitolele pe g2.Clar pe HTC one mini 2

| R3yzoo a răspuns:

LG g2 mini cred ca ar fi o alegere buna happy bft happy

| LegionAnonymous explică:

Și eu vreau sa iau HTC One mini 2, dar întrebarea mea a fost ce alte telefoane mi-ați recomanda care sa se raporteze la calitățile HTC-ului.

| Andumitru a răspuns:

Daca ai fi nevoit sa alegi intre LG si HTC, ti-as sugera sa alegi HTC. Arata mult mai frumos decat LG si este mai apreciat, am vazut multe forumuri despre android in care se spunea ca LG-urile se scrica foarte repede. BAFTA!