| lumyluminitza a întrebat:

Buna :* Acum cateva zile mi-am luat Samsung Galaxy S3.Dar nu gasesc radio. Si inca ceva...Am acces nelimitat la Facebook si nu stiu cum folosesc acest lucru.
Funda :*!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Cu placere. Partea proasta e ca numai in unele tari Samsung S3 are implementat eletronic RADIO FM. In Anglia este, in America, nu...La noi, nu. Nu poti descarca decat aplicatii prin care asculti RADIO pe internet, dar nu se merita. Din pacate nu ai ce face.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauta mai bine la iconitele din meniu.Sunt acolo.

| lumyluminitza explică (pentru darrio2007):

Nu este radio in meniu :\ Am cautat de nenumarate ori.

| horia2012 a răspuns:

S3 are RADIO. Uiate-te aici:
http://www.gsmarena.com/samsung_i9300_galaxy_s_iii-4238.php
si citeste aici:
http://inside-galaxy.blogspot.ro/......ck-fm.html
Accesul nelimitat la internet este numai prin portalul Orange.
Citeste aici la raspuns Orange:
http://www.orange.ro/....../iq/317862

| lumyluminitza explică (pentru horia2012):

Nu am aplicatia Fm Radio sad Cred ca trebuie descarcata. thinking
Mersi :3

| horia2012 a răspuns (pentru lumyluminitza):

Cu placere. Partea proasta e ca numai in unele tari Samsung S3 are implementat eletronic RADIO FM. In Anglia este, in America, nu...La noi, nu. Nu poti descarca decat aplicatii prin care asculti RADIO pe internet, dar nu se merita. Din pacate nu ai ce face.

| al3xander a răspuns:

Daca este S3 varianta cu 4G (LTE) mai exact modelul I9305 nu are radio. aplicatia de radio trebuie sa fie deja instalata daca ar fi modelul normal, I9300 pe care-l am eu are.

| MykaElla1 a răspuns:

Pai eu am s4 si nu am radio in orice caz sa-l descarci de pe net si faza cu facebook nelimitat nu am auzit de asa ceva pupici sper ca te am ajutat

| lumyluminitza explică (pentru MykaElla1):

O sa incerc sa-l descarc happy
Si... Am abonament de Fluture12. Parca asa se numea. Am acces nelimitat la facebook si la inca ceva dar nu stiu cum pot sa-l folosesc.
Mersi mult :*
Btw : Daca nu mai da nimeni un raspuns bun, o sa ai funda :*