| SmIlEy_4608 a întrebat:

Buna,acum cateva zile mi-am schimbat parola de la mesenger (yahoo) dar nu stiu ce s-a intamplat deoareca am uitat parola.

Am adresa salvata pe browserul meu (pe yahoo mail).

Acum mi-am facut un ID nou dar vreau sa dau de pe yahoo mail (de pe contul vechi ca i-am uitat parola) un mesaj catre toti ca mi-am schimbat mesul sau macar sa imi schimb statusul. Cum pot schimba statusul sau sa trimit mesaj la toata lista de pe yahoo mail? Am incercat sa recuperez contul dar nu mai am sanse.

2 răspunsuri:
| SmIlEy_4608 explică:

Am peste 2500 contacte, chiar crezi ca stau sa ii trimit fiecaruia in parte laughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa schimbi parola din yahoo mail?
Scriei mesaj unei colege de pe mail, sa trimita ea un mesaj tuturor cum ca ti-ai schimbat adresa de mess. Sau poti sa scrii la fiecare in parte cu copy paste. Poti recupera contectele daca mergi in Y:M! la Contacts. Ai acolo toate adresele de mail.