| SmIlEy_4608 a întrebat:

Buna,acum cateva zile mi-am schimbat parola de la mesenger (yahoo) dar nu stiu ce s-a intamplat deoareca am uitat parola.

Am adresa salvata pe browserul meu (pe yahoo mail).

Acum mi-am facut un ID nou dar vreau sa dau de pe yahoo mail (de pe contul vechi ca i-am uitat parola) un mesaj catre toti ca mi-am schimbat mesul sau macar sa imi schimb statusul. Cum pot schimba statusul sau sa trimit mesaj la toata lista de pe yahoo mail? Am incercat sa recuperez contul dar nu mai am sanse.

4 răspunsuri:
| SmIlEy_4608 explică:

Tu chiar nu ai citit ce am scris eu? nu pot sa intru pe yahoo mesenger doar pe mail!

| lucian_2018 a răspuns:

Il poti recupera daca mai stii cum ai raspuns la acele 2 intrebari. Dai la forgot password si completeaza cu ce iti cere

| SmIlEy_4608 explică (pentru lucian_2018):

Am zis ca nu mai am sanse deoarece am incercat si asa, chiar nu cititi ce scriu pana la capat?

| lucian_2018 a răspuns:

Am citit tot insa nu ai specificat ca nu mai stii raspunsul la intrebari. Oricum nu mai conteaza asta.
Daca vrei sa ai celelalte contacte pe id asta nou dai sus la "Actions"... apoi "Sent my messenger list" alegi cui o dai iar apoi dai "select all" si trimiti toata lista. sau Ctrl+Shift+M