| anonim_4396 a întrebat:

Am antivirusul Avira si azi mi-a detectat 2 virusi, pe care i-am mutat la carantina. Apoi i-am dat sa fac o scanare si imi apare 2 advertismente
Warnings:2 cum pot sa sterg acesti virusi Cu avira?
Multumesc!

6 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Avira este cel mai prost antivirus pot sa-ti spun, avand in vedere ca poti sterge virusii de cate ori vrei, tii aduce inapoi ais a vezi te induce in erori. Iti recomand alt antivirus cum ar fi "Eset Nod32, Symantec etc"

| cornel a răspuns:

Trebuie sa scrie pe acolo cand iti parare : Carantina si dai acolo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri in carantina la Avira si dai delete dup[a ce ii selectezi pe amandoi si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@hamoney- am incercat asta care ai zis-o tu si sa iti zic ceva: stii macar ce vorbesti acolo? sa citesti engleza? ZICE CLAR SA II STERGI DIN CARANTINA ADIKA SA TI-I BAGE IN CALCULATOR DIN NOU! cred ca solutia cea mai buna ar fi sa dezinstalezi antivirusul si sa inslatezi Nod32 happy

| ticu_1478 a răspuns:

Fi atent aici deschizi avira deschizi administration scrie quarantine iar sus te duci pe delete selected object simplu sper ca ai inteles

| maggot26 a răspuns:

Simplu! Instalezi alt antivirus. Sau, instaleaza programul"malwarebytes"...este un program gen antivirus care gaseste si rezolva/sterge problemele din PC, inclusiv virusi.