| TheMoon99 a întrebat:

Buna, am avut un Iphone6s, l am spart si nu am mai vrut sa-l repar asa ca am vandut placa. Am intrat in co tul meu de icloud ( uitasem parola si am schimbat-o ca asa mi-a cerut cumparatorul) si aveam niste fisiere pe acolo, si am sters din cate imi aduc eu aminte. intrebarea mea este: el dupa ce a bagat placa in alt telefon ( a facut un alt Iphone din piese) imi poate vedea mie pozele si videoclipurile? multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| tehno125482 a răspuns:

Daca ai facut backup imi pare rau dar nu lea pierdut. uite un ghid facut de Apple. daca nu ai facut toti pasi telefonul tau nu era gata de vanzare.
ghid:
https://support.apple.com/ro-ro/HT201351

2 răspunsuri:
| tehno125482 a răspuns:

Nup nu poate.

| TheMoon99 explică (pentru tehno125482):

Pai ai si o explicatie, te rog?happy penteu ca nu stiu daca efectuasem backup si. pff.din moment ce i am dat contul si parola, sunt constienta ca a dat restar dar poate inaonte de asta a cotrobait pe acolo. sumt 70% sigura ca nu am sters continutul.

| tehno125482 a răspuns (pentru TheMoon99):

Daca ai facut backup imi pare rau dar nu lea pierdut. uite un ghid facut de Apple. daca nu ai facut toti pasi telefonul tau nu era gata de vanzare.
ghid:
https://support.apple.com/ro-ro/HT201351