| alina_6660 a întrebat:

Buna, am facut o prezentare in power point, am pus melodia la fiecare slide sa inceapa automat dar totusi daca deschid pe alt dispozitiv nu merge.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu orice orice aplicatie reda la fel si complet o lucrare Office.
Incearca sa importi prezentarea in LibreOffice Draw si salveaza din el, in format MS Office mai vechi, compatibil.

| sierra1 a răspuns:

Du și muzica aia ce vrei să ruleze, odată cu prezentarea pe acel nou dispozitiv. O să meargă

| NLS a răspuns:

Sau creezi manual un folder in care strangi tot materialul audio/video folosit, si il copiezi manual pe stickul pe care vei pune prezentarea pptx,

Sau folosesti:

File - Export - Package Presentation for CD

Caz in care se ocupa programul sa impacheteze langa prezentare si tot materialul necesar (folosit in ea).
Video, muzica, fonturi, etc.