| asirissa a întrebat:

am facut si eu inca un cont la calculator, iar ce sterg de pe un cont, se sterge si pe celalalt si ce pun pe un cont, apare si pe celalalt. cum pot sa fac sa nu se mai intample asa ceva?:-s

2 răspunsuri:
| SyncMasterSA300 a răspuns:

Asigurate ca contul precedent nu este semnat ca Administrator, caci atunci pe el se inregistreaza tot ce faci tu pe alte conturi

| asirissa explică (pentru SyncMasterSA300):

L`am facut utilizator pe celalalt.si pe acesta administrator.si tot asa se intampla...