| KimHyeSeok a întrebat:

Am incercat sa instalez Yahoo Messenger, dar nu merge. De fiecare data imi apare "Yahoo Messenger did not correctly install. This may have been due to open applications or incomplete installs. Please try the install again after restarting your computer.".
Ce pot face in legatura cu asta?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Iti da acea eroare, deoarece ai browserul deschis. Inchide-ti orice browser ai folosi, dupa care da-i install. Daca ai google chrome care ruleaza in fundal, inchide-l si pe acela. Bft! happy

| KimHyeSeok explică (pentru Jipa95):

Am inchis tot, si degeaba.

| paul9923 a răspuns:

Memorie full, poate nu il instalezi de pe un site official (Magazin play), sau poate fi de la software-ul telefonului,

| KimHyeSeok explică (pentru paul9923):

Vorbesc de calculator.