| Ruxandra100 a întrebat:

Am instalat acum 1 an, cred laughing o tema de la Apple, nu mai ştiu sigur ce temă şi am reuşit să o dezinstalez atunci, dar nu a revenit tema de la windows 7. La start am un măr, acela de la Apple, şi atunci când mi se deschide laptop-ul mesajul acela de " Bun Venit" apare tot de la Apple. Şi aş vrea să schimb, să revin la tema de windows 7. Ştiţi cumva dacă mai pot face ceva sau trebuie să instalez alt windows? P.s.: Am dezinstalat tot ce mi s-a părut că are legătura cu Apple de la Control Panel şi totuşi nu şi-a revenit.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Niciodata la teme nu se instaleaza boot screenul pentru ca scapi foarte greu de le. Daca merge bine, lasa-l asa, nu e atat de deranjant. Dar cu prima ocazie, daca va merge greu, instalezi Windows-ul. Altfel nu poti scapa.

1 răspuns:
| Patricia_Hadarig_1997 a răspuns:

Cred ca trebuie sa instalezi alt windows