| BiancaDuta a întrebat:

Am internet everywhere de la Orange si azi nu stiu de ce mi s-a marit viteza la net.m-am uitat la 2 filme si dupa aceea iar a scazut viteza, stiti de ce?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca ai un abonament de tip Cost Control, dupa consumarea traficului inclus in abonament viteza scade la 128 Kbps. Aceasta revine la normal cand incepe o noua luna de facturare.
De asemenea iti recomand sa verifici tipul de abonament pe care il ai pentru a vedea daca ai consumat traficul inclus in acesta. Pentru mai multe detalii iti recomand sa apelezi gratuit 408 – Serviciul de Date Orange (L-V 9-20; S 9-18).

O zi buna,
Orange Helper

| ORt0N a răspuns:

AI trafic limitat sau nelimitat?

| BiancaDuta explică (pentru ORt0N):

Nelimitat,modem 3G, dar pana acum avea viteza mica, azi nu stiu ce a avut, dar a mers mai bine.iar acum seara mergea la fel ca pana acum.eu m-a uitat la doua filme si atat.