| Lowsensitive a întrebat:

Am la camera mea de filmat o baterie care inainte rezista mult. Puteam sa filmez si 20 de minute in continuu, dar acum se termina nici la 2 minute.Probabil petnru ca am lasat-o odata prea mult.Ce pot face?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Orice baterie, buna sau mai putin buna, are si ea o perioada de viata, mai lunga sau mai scurta. Schimb-o!

| giucu a răspuns:

Buna,eu iti recomand sa schimbi bateriile.

| JustIC a răspuns:

Cel mai bine ii cumperi baterii noi, eu la camera mea le-am schimbat pana acum de peste 3-4 ori bateriile.

| ombladon a răspuns (pentru JustIC):

Tu te referi la baterii sau la acumulatori? Ca din cate inteleg el are acumulator, nu baterie...