| AlinSUNT a întrebat:

Buna,am messenger 11.5 si e foarte bun.Dar am o problema, la un id merge sa schimb avatarul si de o aproximativ o zi mi-am facut altul, tot incerc sa pun imagine pentru avatar da nu merge am incercat cu poze de toate dimensiunilethinking Imi puteti spune ce sa fac? Dau funtabig grin

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Ca regula sa stii ca ai dreptul teoretic sa iti administrezi si sa modifici contul cam aproximativ la 2 zile, poate trebuie sa ai in vedere si fusul orar, administratorii fac asta ca sa fie siguri ca nu este un haker, robot ceva ce sa intre si sa faca dezastre in conturi, deci ai rabdare ca iti va veni confirmarea maine posibil.Bafta.