| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult ajutati-ma nu mai stiu ce sa fac am incercat toate modalitatile si nu merge nici una ...nu mai pot sa imi schimb avatarul de la yahoo messenger daca incerc sa imi schimb poza imi apare o poza complet neagra la avatar ...pe ori ce alt id intru pot sa schimb poza dar pe adresa mea nu pot s-o schimb... daca pun avatarul ce milam creiat la yahoo merge dar daca vreaus a pun ori ce alta poza nu pot... sper sa ma puteti ajuta si sa nu fiu nevoit sa imi fac un alt id pentru acest lucru... mersi anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma incercat si asa si nu merge... din senin nu am facut nici un fel de alte setari decat pana acum ...deodata o aparut problema asta...

17 răspunsuri:
| zu a răspuns:

Pai. dai la my display image si apoi selectezi don't share a display image. iar apoi, incerci din nou, sa-ti pui poza. poate merge.nu cred ca are rost sa-ti faci alt id. din cauza unui avatar.

| astrolutza a răspuns:

Eu cred ca este doar o eroare de la messenger... o patesc si eu...cateodata merge sa mi se schimbe poza cand dau click de mai multe ori (asta insemnand cam 20 de ori) pe poza dorita...intr-un tarziu apare...alteori nu merge nici cu varianta asta... dar sigur messul tau nu are probleme happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca Yahoo Avatar la HELP, probabil ai setat "invers" ceva ce nu trebuia si acum nu se valideaza poza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am aceeasi problemasad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am fix aceeasi problema... Oare care este rezolvarea ei?:-s

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multi au aceiasi pb o sa serezolve de la sine alceva nu poti face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine ramane doar aia care o am si am enerveaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ai fff multe poze acolo si de aia mai stergele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu aceeeasi problema de 2 zile incerc sa o schimb... ce pot face?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M am saturat de cand incerc sa schimb poza fara rezultat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Schimba messul cu yahoo 9... pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa un update la mess 10 http://www.ymlover.ro/yahoo-messenger-10-beta-official/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai in colt la avatar dupa aceia dai la displei image dupa acea iti arata selectari dai acolo si pui ce imagine vrei tu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vroiam sa te intreb.de atunci pana acum ti s-a schimbat poza?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Valyteleman

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te dracu cu nminciunile astea de la trisopt

| rzn_4967 a răspuns:

Mine de 2 saptamani nu merge sa o schimb frate, mor de nervi