| butterflyone a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am o tabletă Allview şi de fiecare dată când încerc sa descarc ceva de pe market imi spune că eroare la recuperarea informaţiilor de pe server. De la ce o fi şi ce aş putea face pentru a remedia problema? Fundă...

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

Incearca sa ii dai o "revenire la setarile din fabrica" sau sa te deloghezi de pe cont si sa te loghezi din nou, daca asta nu merge, du-te la un service cu ea si o sa tio rezolve big grin