| clau_7848 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor.Nu stiu ce are imprimanta.Nu scoate foile si abia am reincarcat cartusele(si imi apar si in calculator ca si cum ar fi incarcate). Jos in bara de lucru apare imprimanta iar la status scrie printing dar ea nu imi scoate decat foaia de test de nenumarate ori.Nu stiu ce sa mai fac pentru ca imi trebuie neaparat in seara asta imprimanta.Imprimanta e hp.
Va rog mult ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Scoate cartusele si stergele cu un servetel. altceva nu ai ce sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei
cand mi-am luat imprimanta am patit si eu
nu te speria
nu e stricata
umbla la setari si debifeaza insrtuctiunile
ca de asta ti le printeazabig grin