| AndreyBlackJack a întrebat:

Am nevoie urgent de un raspuns! Am cumparat un Media Player KWorld M200 si nu il pot conecta la televizor. Am un LED de 56 cm, care nu are la spate suport pentru mufe, decat pentru una scart. Media Player-ul are 5 mufe si anume una albastra, una verde, una alba si doua rosii. Am conectat Dvd-ul la mufa scart si am observat ca la spate DVD-ul are acele suporturi pe care Tv-ul nu le are. Le-am conectat la Dvd, l-am pornit, am setat din meniul lui si imi apare pe fundal meniul de la media player, care se misca in continuu, dar ramane si cel de la Dvd. Ce pot sa fac sa mearga? Exista vreo mufa speciala sau altceva? ( ma refer sa aiba pe o parte cele 5 iesiri si pe cealalta o iesire scart).

1 răspuns:
| RobertLuci a răspuns:

Da se gaseste adaptor prin altex sau prin alte magaazine de electrocasnice