| relaxo a întrebat:

am o casca Bluetooth Smart Talk Mercury si nu o gaseste, dau cautare bluetooth si nimic, am un HTC p4350 cu windows mobile 5, am nevoie de ajutor!

Răspuns Câştigător
| Nicolas1 a răspuns:

E simplu sa-l folosesti. Tii apasat pe butonul de apel pana cand ledul castii ramane aprins fara sa clipeasca intermitent. Ai grija ca trebuie sa tii maxim 5-10 sec sau mai mult pana ca ledul sa nu mai clipeasca, ci sa fie doar albastru. Dupa aceea doar dai cautare pe telefon si te bucuri de casca. Fundita daca a mers te rog:d

8 răspunsuri:
| mihaelutzamy a răspuns:

Am si eu doua, unul saturn si unul mercury...nu gaseste pe niciuna. Am incercat l multe telefoane

| Deeutzica a răspuns:

Eu am si am luat-o din ialomita-fetesti sa stii si este super

| brjr1 a răspuns:

Du-o la garantiewinking Nu e ok sa nu o gaseasca.

| Burzea a răspuns:

Sunt foarte bune ca am si eu. dar la mine o gaseste

| ella1515 a răspuns:

Buna, si eu am o casca ca a ta si tot la fel nu gaseste cand dau cautare bluetooth, am incercat la mai multe telefoane si tot la fel. Probabil nu-s atat de bune pe cat am auzit.

| Nicolas1 a răspuns (pentru ella1515):

Nu ca nu-s bune, sunt complicate doar. E simplu doar tii apasat pe butonul de apelare pana cand ledul lasti se face albastru fara sa clipeasca asta o sa dureza cam 10 sec sau mai putin si dupa doar cauti casca. Garantez 100% ca mergebig grin

| Catalin_Catta_1986 a răspuns:

Tine mai mult apasat pe tasta, trebuie sa ti pana ledul albastru sta aprins constant, doar sa licare

| Aly_Alynush_1991 a răspuns:

Eu am una smart talk nici macar nu se aprinde ledul decat daca o bag la incarcat se aprinde rosu nu stu ce are