| SlatineanuDaniel121 a întrebat:

Am o imprimanta Canon, care, cand vreau sa printez ceva nu trage nicio foaie si se aprinde beculetul de eroare si scrie ca este o foaie blocata pe care trebuie sa o scot. Problema e ca nu este nicio foaie blocata, dar nu pot printa nimic de o luna. Ce pot face?!?!?!?!?!?!?! DAU FUNDA

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa te uiti atent daca nu este vreo ramasita mica de hartie blocata pe undeva prin imprimanta, am patit si eu asa cu una.
Daca nu gasesti chiar nimic atunci singura modalitate este sa duci imprimanta la un service.

| LaLaura a răspuns:

Buna.
Incerca sa dai restart la imprimanta, adica tine apasat butonul cu un triunghi intr-un cerc vreo 3-4 secunde.
Iar daca nici asa nu merge, te sfatuiesc sa te duci la un service cu ea.

| SlatineanuDaniel121 explică (pentru LaLaura):

Am incercat cu butonul ala, dar tot nu merge.