| AndyBB a întrebat:

Buna,am o intrebare pe care mia pusa mai multi oameni,de ce nu merge Minecraft asa bine,cei drept si eu am aceas intrebare minecraftul merge in reluare si foarte greu, am PC de 512MB, pentium 4.Intel(R),celeron(R),Service pack3, Microsoft Windows XP Professional Version 2002, va rog sa raspundeti cat mai repede,

Răspuns Câştigător
| Me2 a răspuns:

Uite cerintele de sistem pentru minecraft
http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=1235&game=Minecraft
Daca nu ai ce scrie acolo nu merge bine,

1 răspuns:
| AnaLove444 a răspuns:

Pai problema cred ca este Windows-ul ca e din 2002. Sper ca te-am ajutat.
P.S:Incearca Windows 7, ca nu are cum sa nu iti mearga! Bafta big grin!