| Damii123 a întrebat:

Bună. Am o nelămurire. Vreau să-mi cumpăr o pereche de casti Bose QuiteComfort 2 Earbuds. Sunt destul de scumpe, dar din ce am văzut, părerile sunt împărțite. Ba ca nu se conectează o casca, ba ca se strica repede etc. Vreau sa știu dacă cineva are deja o pereche din ăștia și să-mi spună dacă sunt ok. Ma gândesc ca la prețul asta n-ar avea de ce sa se strice repede.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Sint BOSE, dai bani pe nume. Nu mai bine iei ceva mai ieftinut dar similar, ca 1MORE Evo? https://versus.com/en/1more-evo-vs-bose-quietcomfort-earbuds

| relian a răspuns:

Nu stiu, personal nu folosesc casti genul asta, dar pot sa spun despre castile alea Apple, pentru ca are un prieten si lea folosit de dracu le-a luat, a spus ca sunt super bune, dar si foarte scumpe.

A luat si alte branduri, a luat pentru un baiat a lui, a spus nu se compara cu cele de la Apple.

Bose e brand bun, fac lucruri de calitate, ce au auzit tu, trebuie sa stii daca erau noi, ori aia luase folosite de altii.

Nu are ce sa se defecteze asa fara sa le faci nimic.Eu aici pot gasi Apple din alea super scumpe si la mai putin de jumate de pret, noi sigilate, gasisem odata, dar cum nu suport alea in urechi, nu am fost curios.
Ce am inteles alea Apple cele mai scumpe is cele mai bune casti genul asta, asa am citit, am auzit pe la cei care folosesc asa ceva.

Casti ieftine ce arata unia, is bune, dar nu se compara cu bose sau Apple, la nimic, nu fac ce fac astea laughingNu e nimci similar, similar e doara la exterior