| SilvSilvana a întrebat:

Am o problema. Cand vreau sa intru in facebook, imi apare deja email-ul si parola mea.Cum fac sa dispara? Adica. sa pot sa le scriu eu, nu sa dau direct "conecteaza-ma".
Urgeent!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Debifeaza casuta cu Nu ma deconecta. Apoi sterge datele de navigare din browser.La urmatoarele conectari nu iti va mai apare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sterge datele de navigare ale browserului

| Buburuzăăăă a răspuns:

Buna, nu trebuie sa te panichezi. Cand intrii pe pagina principala unde vrei sa te loghezi vezi ca sub parola sau email ai ceva de genu ' Nu ma deconecta' casuta aia nu trebuie sa fie bifata. Cateva zile o sa fie bifata si tu nu o lasi asa dupa nu o sa-ti mai apara decat emailu'l daca intrii des > Bafta!

| AngelWhatt a răspuns:

Pai vezi ca este o casuta sub email sau parola si dai pe ea ...inseamna ca este deja bifata sau stergi emailul si parolabig grin

| SilvSilvana explică (pentru AngelWhatt):

Nu este bifata casuta sad.

| AngelWhatt a răspuns (pentru SilvSilvana):

Pai atunci sterge emailul si parola... altcumva nu stiu cum sa facisad

| deeadeea_1643 a răspuns:

Bună! Sub căsuța unde scrii email-ul îți apare probabil opțiunea " nu ma deconecta ". Debifeaz-o și asta-i tot!