| andreea7689 a întrebat:

Hey, all am o problema vreau sa intru pe contul de fb[facebook] imi scriu adresa de messs parola si dupa aia imi apare ca email incorect il scriu iar si imi spune @yahoo.com nu este asociat cu nici un cont de Facebook. Ajutot plizzz urgent dau funda

Răspuns Câştigător
| NacRonDX a răspuns:

Uita-te la cockie cred ca ti leai debifat dar pentru a te loga este nevoie de cokie apoi dupa ce iesi sa le blochezi daca vrei sau sa le stergi.

2 răspunsuri:
| mariamarybu a răspuns:

Daca iti zice ca parola nu este buna, dai la :ati uitat parola sau ceva de genu. acolo tio poti schimba.

| Jessiiica a răspuns:

Paii parola cred ca e incorecta sau emailul...incearca la am uitat parolaa