| MuffinBlueberry a întrebat:

Am o problema cu calculatorul.De cate ori vreau sa mut un folder se copiaza.La fel si cu pozele.Imi puteti spune ce sa fac? Va rog(Funda mare)

Răspuns Câştigător
| MariusF23 a răspuns:

Right click pe folder>cut> il pui unde vrei tu happy

| a1doru a răspuns (pentru MariusF23):

Asa sa faci tu rolling on the floor

2 răspunsuri:
| LauncherS a răspuns:

Este si funda mica? laughing Pai dai click dreapta pe folderul restpcti, alegi "cut", aoi mergi acolo unde vrei sa-l muti, dai click dreapta intr-un folder, desktop sau unde vrei sa-l muti, dai pe "paste", si astepti sa se copieze. Dupa asta nu o sa-l mai ai in locul de unde l-ai mutatwinking