| Ioanantonia a întrebat:

Buna,am o problema cu facebook,am cererile de prietenie blocate, stiu ca am trimis prea multe, dar acum trebuie sa astept 10 zile pentru a trimite o crere, am nevoie urgenta trimit o cerere unei persoane caree la randul ei nu poate straight face... daca stiti cum pot face funda big grin

3 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Nu ai ce face. Trebuie să aştepţi 10 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa astepti sa se scurga acele zile. Data viitoare o sa primesti mai multe zile pana cand va expira penalizarea daca mai trimiti cereri la intamplare. Penalizarile pot ajunge si pana la 30 de zile, dupa care va trebui sa treci de un punct de control in care o sa iti apara pozele prietenilor tai si va trebui sa ii recunosti, sa scrii numele lor, si daca nu vei stii numele lor o sa iti fie blocat contul.

| raresm99 a răspuns:

Da, ai trimis prea multe cereri.