| musicfan a întrebat:

am o problema cu id'ul de yahoo messenger. Cineva mi-a furat parola. Eu am 2 id'uri dar pe ala am toate persoanele pe care le cunosc inclusiv profesori. Cum pot sa imi aflu parola? Am incercat si la "forgot your password" pe messenger dar tot degeaba sad. Help me...

3 răspunsuri:
| IonutDaniel21 a răspuns:

Daca sti data de nastere si intrebarea secreta pe care le-ai completat cand ai facut id poti da reset la parola
Uite aici
https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot

1 lasi bifata prima bulina
2 scrii id si codul din imagine
3 raspunsul la intrebarea secreta pe care ai pus-o cand ai facut id-ul
si data de nastere daca o cere
4 parola noua si gata ti-ai recapatat id-ul

Fundita?

| cătă08cătă a răspuns (pentru IonutDaniel21):

Your password can’t be reset online.
For security reasons, you need contact Yahoo! Customer Care to help you reset your password.
If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo! ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo! password. si daca imi zice asa ce fac?

| ZzDeeea a răspuns:

Pai ai putea sa o recuperezi daca sti datele pe care le'ai completat atunci cand ai fac id.succes.funda?