| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema legata de laptop.inainte,cand apasam tasta pentru litere mari sau pentru volum, imi apararea pe ecran ca literele mari sunt activate sau imi aparea ca maresc volumul in timp ce apasam pe tastele pentru volum.L-am dus la reparat si acum vad ca nu imi mai apare pe ecran aceste "mesaje".Ce pot face? Funda si vot pentru restul

4 răspunsuri:
| emignon a răspuns:

Bună seara! Ati putea înlocui sau reinstala Windows-ul. Dar cel mai bine e să mergeti cu leptopul la cei care vi l-au reparat,sa le explicati practic in ce consta problema, fiti sigura ca vor gasi o rezolvare, chiar daca, poate, va trebui sa scoateti cativa bani din buzunar. Mult succes la rezolvarea problemei cu leptopul!

| K0sti a răspuns:

Sa instalezi driverele! Le gasesti la producator!

| Valentina036 a răspuns (pentru K0sti):

Adica...

| K0sti a răspuns (pentru Valentina036):

Driverele draguto! Le descarci si le instaleazi! OSD-ul (on screen display) ala vine cu niste drivere!