| Alina894 a întrebat:

Am o problema sad. nu pot sa ascult muzica la mp3 pentru ca se aude doar intr-o casca. Am incercat si alte casti dar tot nu merge. Am mp3 orion, nu cred ca e de la setari... se poate repara cumva? Help please. Dau fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Liviu222 a răspuns:

Problema e de la mp3...incearca sa misti mufa de la casti atunci cand o bagi in mp3. Daca nu mere nu stiu... du-l la un magazin de reparatii

2 răspunsuri:
| iulyan a răspuns:

Pai daca nu este de la setari atunci intr-adevar s-a stricat acea mufa de la mp3.acuma nu stiu cum s-a intamplat la-i scapat a intrat apa, dar poti sa-l duci la reparat si gata. tu nu prea ai ce sa faci mai ales daca inca are garantiehappy

SUCCES!

| costeapostica a răspuns:

Nu