| Anonim8190 a întrebat:

Buna! Am observat in ultima vreme ca nu mai merge instagramul cum trebuie. Cand primesc un mesaj vocal se reda de la mijloc, chiar daca e trimis intreg, trebuie sa il reiau ca sa se auda complet. Am vazut si ca la unele clipuri (reels) merge cateva secunde si clipul o ia de la capat. Am incercat sa repornesc telefonul, sa dezinstalez aplicatia si am actualizat-o dar nu s-a modificat. Am intrebat in cazul in care cineva a mai patit asa ceva si daca stie cum se rezolva. Mersi anticipatlaughing

1 răspuns:
| rmntvrfo a răspuns:

Pai verifica intai daca nu cumva necesita sa ii faci vreun update, daca ii faci update si nu merge, nu stiu ce sa zic.Si daca esti cu update urile la zi, dezinstaleaza l si instaleaza l iar