| vladvlad23 a întrebat:

am primit de la romtelecom un antivirus gratuit, as dori sa stiu de la cei care au mai primit daca acesta expira cand nu e folosit. Mi s-a spus ca daca e folosit dureaza 6 luni dupa care pot sa-l cumpar. Dar daca nu e folosit nu expira, nu? fundita, multumesc anticipat, si va rog raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este vorba de Norton antivirus, mi-a fost oferit si mie. Indiferent ca-l folosesti efectiv (il instalezi si lucreaza) ori nu-l instalezi, gratuitatea expira dupa cele 6 luni si va trebui sa renunti la el ori sa cumperi licenta (se plateste o suma lunar). Numai bine!

2 răspunsuri:
| leo987 a răspuns:

Ba expira. adica sa nu intelegi ca scoate aer. xD. Dar licenta aia nu e forever. VA trebui sa o cumperi dupa un anumit timp. Pt ca se actualzizeaza baza de date virusi, motorul de cautare virusi etc etc. Si odata instalat programul el lucreaza, chiar daca tu zici ca nu il folosesti. Clear? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am primit si nu expira