| afurisita a întrebat:

am si eu o intrebare: am internet de la Vodafone, prin stick, si cred ca are limita, de fiecare data cand ma conectez ma anunta ca am depasit limita, si daca totusi vreau sa ma conectez. Intrebarea este : daca ma uit la filme online, sau ascult muzica pe youtube, radio online, etc, sau descarc muzica, imi vin ceva costuri in plus la factura? Are careva idee? Pls help me!

Răspuns Câştigător
| furios4you a răspuns:

Salut
NU PLATESTI IN PLUS. limita aceea se refera la viteza. pana la 1-2 Gb ai viteza mare la internet, dupa ce ai atins aceasta limita viteza scade. nu mai descarci asa repede de pe internet. in rest totul e nelimitat. poti sa stai cat vrei pe internet. daca vrei sa nu-ti mai apara acel mesaj du-te la setari, setare limita

| afurisita explică (pentru furios4you):

Multumesc mult. sper sa ai dreptate, in orice caz, preventiv, astept pana la urmatoarea factura, sa nu am suprize happy

2 răspunsuri:
| BogdyBogdan a răspuns:

Daca esti pe abonament faci multe costuri in plus, asa ca ai grija.