| Camiiimm a întrebat:

)
Cum pot sa imi cresc abonatii blogului?
Camii M. Blog (http://camiim.wordpress.com)
Cele mai bune sfaturi/idei primesc fundita:)

3 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Fa schimb de linkuri / bannere cu alte bloguri si comenteaza pe bloguri cu 'comment luv' - da un search pe google daca nu stii ce este - pentru a-ti ramane link cu ultimul post publicat atunci cand lasi comentariul. daca titlul este atractiv, ceilalti vor intra.

| JessJessie a răspuns:

Publicitate! pe facebook si pe retele de socializare de orice fel, ai putea chiar sa iti faci o pagina de facebook pentru blog unde sa dai share articolelor tale.
Succes!

| Camiiimm explică (pentru JessJessie):

Pagina de fb pentru blog am, toate is facute, iar share-ul se da automat cand postez, insa as fi dorit si din alte parti. Deocamdata inca o alta solutie mai buna nu am gasithappy