| mCamii22 a întrebat:

Hey:)
Vreau sa imi spuneti niste pareri sincere despre blogul meu: Camii M.'s Blog (http://camiim.wordpress.com).
Sunt inca la inceput, dar vreau sa ma perfectionez.
Va rog daca aveti idei, sa mi le scrieti, deoarece sunt bine venite!
Daca va place va puteti abona si sa urmariti blogul, sa participati la concursuri si sa cititi review-uri despre produsele care va atrag atentia.
Kisses!

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna. M-am uitat putin peste blogul tau. Ceea ce am sesizat este ca pozele sunt foarte prost facute, unele chiar miscate. Daca vrei sa ti se vada produsele trebuie sa ai si poze pe masura. Al doilea lucru ce l-am sezizat, sper sa nu te superi dar ti-o spun prieteneste, nu stii sa te machiezi. Am vazut asta in articolul in care vorbeai de o trusa de machiaj. Pe langa faptul ca ai dat cu machiaj pe pleoapa ca si o incepatoare, culorile acele numai pigmentate nu sunt. Asta inseamna ca nu spui adevarul.

| R0R0 a răspuns:

Destul de dragut

| Lola203 a răspuns:

Ai scris gresit numele produsului : corect este La Roche-Posay, nu Posey. Bafta!

| mCamii22 explică:

Alecsandraaaa eu nu am spus ca sunt make-up artist si chiar sunt pigmentate fardurile numai ca nu imi place sa am un machiaj foarte strident. Si de atunci am schimbat si aparatul si multewinking.
Multumesc de parerehappy