| kappa a întrebat:

am si eu o intrebare.incerc sa ma loghez pe site-ul metin2 mai exact pe forum...si totul e bine pana ajung la parola care scrie Your password is not safe. A safe password should contain at least 8 characters and small letters, capital letters, digits and special characters. am incercat tot felul de caractere litere mici mari cifre si"_" "+" am incercat si nimic

3 răspunsuri:
| Monna a răspuns:

Incearca sa bagi o parola de 8 caractere cel putin pentru sigurantsachatterbox dupa cum scrie si acolo in engleza. fiindca sunt multi care sparg conturi. Scrie numai cu litere mici si fara semne gen ">; *; )". Sper ca am fost inteleasa blushing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa un cont nou
asta mi s-a intamplat si mie la jocul grand fantasia doar cu u ma puteam loga in joc
doar fa un alt cont

| alexiiia a răspuns:

Trebuie ca parola sa aiba cel putin 8 litere.
asa ai incercat?