| Gandacelu a întrebat:

De ce nu merge sa imi fac cont pe forumul metin2 ro? imi zice mereu The data you have entered is invalid. Please check the information you have given by the marked fields.
si la parola zice, chiar daca respecta conditii; e straight face Your password is not safe. A safe password should contain at least 8 characters and small letters, capital letters, digits and special characters.
mersi. funda

4 răspunsuri:
| Sinedd a răspuns:

The data you have entered is invalid - ti-a aparut acolo o imagine pe care scrie un cod format din cifre si litere, scrie-l in casuta.
Please check the information you have given by the marked fields. - nu ai scris corect codul de validare.
Your password is not safe. A safe password should contain at least 8 character- Parola ta nu e sigura, adica poate fi sparta imediat cu usurinta, fa-ti o parola mai lunga continuta din cifre si litere la un loc. Fara caps lock!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia id meu cociubey

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si mie mi se incarca 100% si apoi se baga in bara. la dezinstalat si l-am instalat iar de o gramada de ori am instalat si windousu si tot degeaba ma enerveza. ce as putea face?

| Andra_8213 a răspuns:

Cont pe metin2ro pe forum se face asa:

http://board.metin2.ro/index.php?page=Register&action=register
intrii pe situ asta si iti va aparea acolo
completezi astfel eu iti dau exemplu >; d<

username : gagicka58492
email adress:...@yahoo.com (nu uita la sfarsitul id`ului @yahoo.com
confirm email adress: pui aceiasi care ai pus`o mai sus
password : iti alegi u una mai mult de 8 cifre sau litere dar mai preferabil mai multe
confirm password: confirmii parola
language: engleza preferabil daca nu iti alegi alte limbii ce iti afiseaza acolo
security code : iti afiseaza acolo codul si il scrii
si la urma dai submit cimpleteaza cu cea mai mare sinceritate :*

mie mea mers foarte ursor >; d< sa fac cont si mea mers din prima :D sper ca te-am fost de ajutor pup:*