| Zebi a întrebat:

Am o intrebare:

vreau sa imi fac un cont pe forumul metin2.ro si ot timpul spune "Your password is not safe. A safe password should contain at least 8 characters and small letters, capital letters, digits and special characters. "

dati-mi voi exemplu de o parola care sa mearga ca eu am incercat si cu cifre si cu literesad.

ca nu imi mai stiu celalalt cont si imi trebuie neaparat...pls

funditawinking!

8 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Moscraciun123

vrea cel putin 8 caractere -cifre
- litere mici si mari
funda?

| mymy a răspuns:

Uite si mie imi spunea asa si am incercat ea trebuie sa contine litere mici cel putin o litera mare si cel putin doua cifre uite de exemplu nume, varsta, si initiala de la nume uite anddrei15A daca vrei dubleza o litera de la numewinking
fundita? big grin
pls

| AlexBitza a răspuns:

Ab@@12abNre

| poechce a răspuns:

Încearcă o parolă compusă din 8 sau mai multe litere şi cifre. Aşa îi a mea la forumul metin2, şi merge.

| K.Samuel a răspuns:

Pe scurt trebuie sa contina litere mici, litere mari, cifre si caractere speciale (ex! #@$#^$&%*)_)

Un exemplu de parola conforma cu cerintele lor ar fi Vx_32BtY
sau Am_25deAni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am parola ImIpLaCeMeTiNuL123@#$ si merge...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PAI intra pe saitu-l metin2.ro si Inregistreazate ASTAI TOT SUCCES

| Forgivenn a răspuns:

Parola trebuie sa aiba minim 8 caractere(litere sau cifre).
Ex.:andrei1234, peaceandlove, candy9876 etc.